Wigila RNL

Ledwo się obejrzeliśmy, a tu już minęło dwanaście miesięcy od poprzedniej, wspólnej wieczerzy Wigilijnej. Wydawać by się mogło, że dopiero co zaproszone grono znosiło ulubione potrawy na wirtualny stół RNL, a już mamy kolejną grupę świątecznych gości.
Tym razem zaprosiliśmy na uroczystą kolację programujących muzykę oraz dwójkę artystów, którzy w wypełnionym po brzegi kalendarzu znaleźli czas, aby podzielić się z nami opłatkiem i opowiedzieć trochę o sobie i swoich Wigiliach. Zgodnie z tradycją, jako gospodyni wieczoru, umalowana jak na kulig, zajęłam się winem i tzw. drobiazgami kulinarnymi, a zaproszeni goście przynieśli swoje ulubione potrawy.
Stół wypełnił się tradycyjnymi, ale też mniej znanymi przysmakami. Wyobraźcie sobie, że jesteście razem z nami, że siedzicie przy stole do którego zasiedli: Maria Peszek, Andrzej Bachleda, Marcin Bisiorek (Eska), Adam Czerwiński (RMF FM), Rafał Freyer (Radio Zet), Marcin Sobesto (Radio PiN) oraz Przemysław Thiele (Radio Szczecin).

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się
   

Komentarze