Polityka prywatności

Zgodnie z europejskimi przepisami o ochronie prywatności firmy muszą rejestrować, jakie dane osobowe przechowują i dlaczego, a użytkownicy mają prawo wglądu do tych informacji oraz ich poprawiania lub usuwania.

Radionewsletter.pl jest naszym produktem. Nie czytelnicy. Dlatego nie sprzedajemy żadnych personalnych danych. Nigdy. Nikomu.

Nie zbieramy danych w celu zbierania. Przechowujemy dane tylko w określonym celu, takim jak realizacja subskrypcji osób, które same się zapisały do Radionewsletter.pl

Dane, o które prosimy w kwestionariuszu rejestracyjnym potrzebne są do potwierdzenia profesjonalnego profilu czytelnika i jego/jej akceptacji w przyznaniu dostępu do portalu.

Wszelkie informacje, które generujemy z odwiedzin i czytania portalu nie są wykorzystywane w żadnym innym celu i nie udostępniamy tych informacji stronom trzecim.

Jeśli ktoś odwiedza nasze strony internetowe i/lub aplikacje i nie jest zalogowany za pomocą konta, nie wiemy, co czyta.

Pliki cookie umieszczane za pośrednictwem radionewsletter.pl służą jedynie do optymalnego funkcjonowania witryny, analiz atrakcyjności treści naszego portalu.