Radio Zet Off the record: Plama i Radio Zet RNL 243 | 2 sierpnia 2005 4 ++++ Kiedyś zamieściliśmy w RNL krótki wiersz na temat radiowej sytuacji w Szczecinie, przesłany przez lokalnego poetę, gdzie znalazła się rymowanka 'Plamy to już innym nie oddamy'*.
RMF FM Off the record & On the move: Eska, RMF FM, Blue FM Kraków & Bydgoszcz, Radiostacja, SonyBMG RNL 240 | 1 lipca 2005 7 ++++ O tym, że firma headhunterska szukała programujących muzykę wie już połowa naszej branży, ale nie wszyscy wiedzieli, dla kogo.
Trójka Off the record i On the move... Trójka, Jedynka, Radiostacja i Kopiec RNL 238 | 21 czerwca 2005 ++++ Najpierw o Trójce i Marku Niedźwieckim, a potem o innych.
RNL Off the record RNL 237 | 15 czerwca 2005 3 Po właśnie zakończonym radiowym tournee przywieźliśmy sporo informacji nadających się prosto do tej rubryki. Ale nie wszystko możemy tutaj ujawnić. Okrutne?! Nie sądzę. Stali czytelnicy RNL wiedzą, że tak ogólnie wiemy więcej niż piszemy i szanują nas za to selektywne milczenie.
Trójka Off the record: Trójka & Radio Bis RNL 236 | 7 czerwca 2005 8 +++ Z wiarygodnych źródeł zbliżonych do Trójki dowiedzieliśmy się, że letni sezon antenowy zostanie wzbogacony o program, w którym zaistnieje dwóch, nowych prowadzących.
Polskie Radio Off the record: Nie będzie Bis-u dla Pawła Sity? RNL 232 | 27 kwietnia 2005 10 Z przyjściem Pawła Sity do Radia Bis wielu pracowników wiązało pozytywne nadzieje, ale
RMF Maxxx Off the record: RMF Maxxx i Radio Opole RNL 225 | 8 marca 2005 10 ++++ Z RMF Maxxx odszedł Michał Marcinik, który dołączył do załogi antenowej stacji w ubiegłym tygodniu.
RMF Maxxx Off the record RNL 216 | 5 stycznia 2005 Od kilku tygodni przyzwyczajamy się do nowych logotypów w Polskim Radiu, a tu szykują się następne wzrokowe zmiany.
Radio RAM On the move - Radio Opole, Agora i RAM Wrocław RNL 216 | 5 stycznia 2005 ++++ Czy znacie stacje, w której znany wykonawca programuje muzykę? Jeżeli ktoś zna proszę nas poinformować. My znamy tylko jeden taki przypadek.