RadioNewsLetter - Wydanie 340

Numer wysłany 2007-10-24

Drodzy czytelnicy, No i ciach, mamy nowego przewodniczącego KRRiT. Bardzo ciekawe, jak się w nowym zestawie sejmowym ułożą sprawy nadawców radiowych. Bo to i media publiczne są na palecie i cyfryzacja eteru i jakiś porządek w ustawach by się w końcu przydał. Tak, abyśmy poczuli, że ktoś się wreszcie o nasze środowisko troszczy. Nie wierzycie, że tak się stanie? No drodzy Panowie i drogie Panie. Coś się chyba tym razem stanie.. serdecznie pozdrawiam Wasza wróżka Alina

Wizytówka: Piotr Zastróżny - Radio Zet

DJ
Rocznik '76. Sopocianin, fotograf, grafik, muzyk, polaroider, aspirant, podróżnik, sportowiec, honorowy minilabista, wydawca, pan z radia, człowiek miły i kulturalny. Z wykształcenia grafik i malarz. Specjalizacja - fotografia.

Funkcja: bardzo odpowiedzialna.

O sobie radiowo: Radio Plus Gdańsk potem Radio Zet.

Największe zalety: Łomatkobosko! Jestem jedna wielka chodząca zaleta. Inteligentny, młody, przystojny. Generał dobrego smaku. Nikifor savoir-vivre'u. Uśmiech, uprzejmość, życzliwość, punktualność i dyskrecja to dla mnie codzienność. Znawca etanolu i miłośnik Sztuki.

Blues Corner - 176

Było duszno. Momentami nawet smrodliwie. Nie wolno było otwierać okna, bo podobno większość sobie nie życzyła. Dusiłem się tak, jak zapewne część z Was aż do niedzielnego wieczoru, kiedy to udało się uchylić lufcik. Powiew świeżego powietrza spowodował, że zacząłem myśleć o przyszłości. Na razie jeszcze o tej najbliższej, ale zawsze. Idą Święta! A skoro idą, to trzeba pomyśleć o prezentach. Niniejszym otwieram prezentowy poradnik płytowy dla dorosłych. Żeby nie nadwyrężyć portfela - jedna porada na tydzień.

Ciszo trwaj!

Ach cóż to były za dwa piękne dni! Nikt nie musiał, ba, nie mógł pod groźbą kar finansowych mówić o polityce. Niektórych przy okazji zamurowało i poczuli się jak w próżni, co najlepiej oddała Magda Mołek zapowiadając serwis dla Dzień Dobry TVN – 'Co to będzie w tym serwisie, skoro mamy ciszę wyborczą?' Wcale mnie to nie dziwi – na co dzień 90% wiadomości z Warszawy to polityka, komentarze partyjnych bonzów lub rozważania redaktorów – komentatorów na temat przyszłości Polski.

Music Non Stop: Nocna zmiana

Nie miałem problemów z pisaniem leadów do Gazety Wyborczej, a jednak mam problem z rozpoczęciem pierwszego tekstu na łamach RNL. Zachęcać specjalnie do czytania nie ma sensu. Jak stwierdziła Alina i tak najpoczytniejsze jest 'On the move', a siłą rzeczy w najbliższym czasie będzie tam o czym pisać. W związku ze zmianą ekipy rządzącej nastąpią duże zmiany w Polskim Radiu. Ale nie zamierzam, przynajmniej dziś, poruszać tego tematu, choć mógłbym, bo już tam nie pracuję.