RNL Poleca – RNL 3.0

Artykuły, które dotyczą tematu: RNL Poleca

"Nowe radio, które wszyscy znają"? – rozmowa z Tomkiem Michniewiczem, Radio 357

Deklarujecie ‘Chcemy tworzyć taką antenę, jaką tworzyliśmy w najlepszych latach’. Jaki okres Trójki obejmują te najlepsze lata?
Radio 357 to nie Trójka i nigdzie się tak jednoznacznie do niej nie odwołujemy, mimo że wszyscy pracowaliśmy w tej redakcji. Słuchacze Trójki natomiast często między sobą dyskutują, który okres był najlepszy i wychodzi na to, że… nie wiadomo.

Panie Czabański, bez zawodowców nie będzie sukcesu

Już raz Krzysztof Czabański wprowadził nieporządek do Polskiego Radia, gdy zarządzał nim za czasów pierwszych rządów PiSu, a teraz robi to ponownie, tym razem działając zza kulis. Jednym z głównych powodów, dla których ponownie mu się nie udaje, jest to, że nie zatrudnia ludzi, którzy znają się lepiej od niego na zarządzaniu stacjami radiowymi. Nazwijmy ich ‘zawodowcami’.

„Nigdy nie byłam panienką, której życie polega na słuchaniu płyt i lansowaniu się w radiu” – rozmowa z Agnieszką Szydłowską

Zacznę od marzeń z Twojej Wizytówki w RNL. Czy miałaś wywiad z ulubionym Tomem Yorkiem?
Zobacz, sprawdza się powiedzenie o wypowiadaniu na głos marzeń! Miałam! Jedyny taki, zorganizowany przez Festiwal Malta w związku z koncertem Atoms For Peace w Polsce. Poleciałam do Londynu, a nawet poleciałyśmy - dokupiłam bilet dla mojej mamy.