RadioNewsLetter - Wydanie 383

Numer wysłany 2008-09-24

Drodzy czytelnicy, Nie wiele osób pewnie już pamięta, ale 15 lat temu odbyła się pierwsza konferencja radiowa w Warszawie. Trwała jeden dzień, były trzy spotkania panelowe, z których na jedno nie przyszła Krajowa Rada. Ale przybyło wtedy ponad 150 radiowców z całego kraju. Chyba byśmy teraz tylu nie uzbierali, gdybyśmy się ponownie zorganizowali. Wtedy nie było jeszcze koncesji, a sektor lokalnych uczestników pękał w szwach. Oj, zmienił nam się eter, bardzo zmienił... napisał też o tym Konrad Marcinczak. Zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Agnieszka Kołodziejska – Radio Zet

Prezenterka

Zaczęło się 10 lat temu. Moja koleżanka ze studiów wciągnęła mnie do działu sprzedaży łódzkiego Radia Classic, gdzie sprzedając czas antenowy miałam zarobić na wymarzone wakacje pod palmami. Niestety, szło mi to sprzedawanie jak po grudzie. Pewnie dlatego, że bardziej niż na spotkania z klientami ciągnęło mnie do studia po drugiej stronie korytarza.

Tam zresztą pracowało już dwóch moich przyjaciół i ciągle mówili mi jak to fajna robota. Pewnego dnia zadzwoniłam do kogoś, kogo miałam zamiar przekonać, że reklama w

Młode retro: Elton John – Are You Ready For Love (1979 remix)

Lubię reedycje starych piosenek. Cieszę się też, że w powrocie tego utworu po latach nie brał udziału żaden DJ. W 2003 roku Universal przypomniał na singlu 2 remixy z 1977 i 1979 roku.

Jaki to niesamowity numer. Jaki ciepły.
Kiedyś będąc w Nowym Yorku bawiłem się przy nim w klubie. DJ grał z winyli i od tamtej pory kojarzy mi się z kręcącą się płytą. Macie takie piosenki, dla których CD kręci się za szybko?

Smaczna rubryka

Kilka tygodni temu obiecałam zdjęcie grzybów, które znalazłam w moim wałeckim lesie. Spóźnione, ale oto one. Dodam, ku zazdrości wielu grzybiarzy, że to co na zdjęciu widać jest z jednego wyjazdu rowerem.
Z grzybów, czy to świeżych czy suszonych, a nawet zamrożonych można pichcić przepyszne potrawy. Koleżanki i koledzy wpisują już własne przepisy, zwykle pod Głosem Niedźwiedzia, ale proponujemy otworzyć specjalny dział kulinarny RNL, gdzie będziemy się wymieniać przepisami i dobrymi radami.