RadioNewsLetter - Wydanie 634

Numer wysłany 2014-10-16

Drodzy czytelnicy, Idąc z duchem czasu... W Holandii wysyłając "selfie" można wygrać cyfrowy odbiornik radiowy. Każdy pomysł jest dobry, jeżeli zadziała:)) miłego dnia życzę i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Michał Sierlecki – Radio Kielce

Dziennikarz, prezenter

Zaczęło się w szkole podstawowej. Tato kupił radiomagnetofon Kasprzaka, pokazał mi, gdzie się nagrywa i że na takiej a takiej częstotliwości nadaje Polskie Radio. Przepadłem. Na czystych kasetach nagrywałem całe audycje. Ale rejestrowaliśmy z bratem także rodzinne kolacje i wygłupialiśmy się do mikrofonu. Zasypiałem przy radiu. Program II nadawał w latach osiemdziesiątych całe dyskografie artystów. Wtedy po raz pierwszy słuchałem „Wieczorów Płytowych” z Tomaszem Beksińskim, „Klubów Stereo” z Bogdanem Fabiańskim.

Muzyczny typ RNL: Gavin DeGraw – Fire

Poznałam go 10 lat temu. Miał 27 lat i wydawał mi się chłopcem-budyniem, chociaż nie miał nadwagi. Utworem zat. Don’t Want To Be zdobył wtedy listy przebojów w Stanach i moją uwagę. Uczyniłam go z tym utworem ‘muzycznym typem’ naszego portalu, bo zasługiwał też na Waszą uwagę. Potem ‘przynudzałam’ o nim kilka razy, ale na polskiej liście airplayów nie widziałam pozycji ‘Gavin DeGraw’. Może przez słabnący wzrok:)