Mikrofon RNL – RNL 3.0

Artykuły, które dotyczą tematu: Mikrofon RNL

"Nowe radio, które wszyscy znają"? – rozmowa z Tomkiem Michniewiczem, Radio 357

Deklarujecie ‘Chcemy tworzyć taką antenę, jaką tworzyliśmy w najlepszych latach’. Jaki okres Trójki obejmują te najlepsze lata?
Radio 357 to nie Trójka i nigdzie się tak jednoznacznie do niej nie odwołujemy, mimo że wszyscy pracowaliśmy w tej redakcji. Słuchacze Trójki natomiast często między sobą dyskutują, który okres był najlepszy i wychodzi na to, że… nie wiadomo.

„Nigdy nie byłam panienką, której życie polega na słuchaniu płyt i lansowaniu się w radiu” – rozmowa z Agnieszką Szydłowską

Zacznę od marzeń z Twojej Wizytówki w RNL. Czy miałaś wywiad z ulubionym Tomem Yorkiem?
Zobacz, sprawdza się powiedzenie o wypowiadaniu na głos marzeń! Miałam! Jedyny taki, zorganizowany przez Festiwal Malta w związku z koncertem Atoms For Peace w Polsce. Poleciałam do Londynu, a nawet poleciałyśmy - dokupiłam bilet dla mojej mamy.

'Nie jestem już tym samym Bisiorem' – mówi Marcin Bisiorek, DP Muzo FM

Radio Muzo FM obchodzi właśnie 5 urodziny. Z tej okazji, 18 października, odbył się w Stodole Muzofest, na którym wystąpili m.in. Jack Savoretti i The Dumplings. Czy jest co świętować?
Zawsze jest co świętować w dobrym towarzystwie, a takie niewątpliwie zebrało się w Stodole :). Pięć lat to kawał czasu, a jednocześnie dość świeża historia, która każdego dnia przynosi nam sporo frajdy.