RadioNewsLetter - Wydanie 311

Numer wysłany 2007-02-28

Drodzy czytelnicy, Wiem, w środę rano RNL powinien czekać w Waszych skrzynkach, ale... tym razem nie byliśmy ani w podróży, ani prądu nam nie wyłączyli. Tym razem czekaliśmy na ten wyjątkowy dzień, kiedy nam założą neostradę. I dzisiaj nam założyli. Co za komfort pracy! W Amsterdamie MB śmigają że hey, ale za każdym razem, gdy przenosimy się do naszego leśnego biura to widzieliśmy jak się druty na słupach pociły od kilkunastu KB. No i mamy neostradę w lesie:) Pamiętacie, o czym Wam ciągle przypominamy. Nie przegapcie momentu, w którym inni Was wyprzedzą, bo teraz to już nie są żarty. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Robert Kantereit - Program III

Nie lubię tego słowa, ale wychodzi na to, że jestem prezenterem radiowym (w umowie o pracę – publicysta). Współtworzę popołudniowe Zapraszamy do Trójki.

Myślę, że moja historia jest typowa dla wielu radiowców. O mały włos przygoda zaczęłaby się w szkole podstawowej, ale tam nie udało się uruchomić radiowęzła, z przyczyn technicznych.
Ekipa 13, 14-latków zabrała się więc za gazetkę szkolną, tyle że pisanie już raczej mnie nie interesowało. Kilka lat później: Studencka Agencja Radiowa, do której zazwyczaj trafiają ludzie marzący o radiu. Nie wiem jak jest teraz, ale mam nadzieję, że w SARach nic się nie zmieniło, i że ta instytucja wciąż jak magnes przyciąga i jak matka przygarnia młodych ludzi, z których część potem znajduje pracę w 'dużym radiu'.