RadioNewsLetter - Wydanie 586

Numer wysłany 2013-07-25

Drodzy czytelnicy, W tym tygodniu po raportach radiowych i propozycjach singlowych widać, że kolejne turnusy odjechały. A my tak w tym upale siedzimy i nie za bardzo nam się chce. Dobrze, że innych zmotywowałam, lub napisali sami z siebie. Jest co poczytać. Włącznie z wakacyjnymi refleksjami, którymi dzieli się Sebastian Makowski (Ptaky). A David Podhajski daje Wam kilka praktycznych rad, o których na pewno wiecie, tylko czy je stosujecie. Warto przysiąść... życzę udanego tygodnia i serdecznie pozdrawiam alina

Sum Ting Wong?

Po dwóch upojnych tygodniach w kraju, dużej dawce telewizyjnej siatkówki, (której tu u nas jak na lekarstwo) i świata według Kiepskich, wróciłem za Wielką Wodę, prosto w ramiona historii o koreańskich pilotach, którzy rozbili Boeinga 777 linii Asiana, podchodząc za nisko do lądowania w San Francisco. W sumie mało to zabawne, na szczęście prawie wszyscy pasażerowie się uratowali. Wszczęto śledztwo, by ustalić, co się stało.

Klub singlowy: Myslovitz - Wszystkie ważne zawsze rzeczy

Opiniują: Marcin Bisiorek (Eska Rock), Katarzyna Jankowska (Radio Zielona Góra) oraz Bartosz Synowiec (Radio Afera Poznań).

Alina zawsze ma dar przekonywania, jak urząd skarbowy. No po prostu się nie odmawia. - Bisiu, czy dałbyś się zaprosić do Klubu singlowego, aby ocenić nową piosenkę Myslovitz? - pada pytanie w mailu. Wróciłem do domu z radia i odpaliłem komputer. Co napisać? Kilka nadętych słów?