RadioNewsLetter - Wydanie 607

Numer wysłany 2014-01-30

Drodzy czytelnicy, Już trzeci raz zaczynam pisać ten list i jakoś mi nie wychodzi. To chyba oznacza, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia i w takim razie zagram jakąś przebojową piosenkę, zanim się wyłączycie. miłej lektury serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Przemek Cacak - Radio Wawa

Prezenter, dj, dziennikarz

Dobrze, że rozmawiamy tu o radiu, bo przynajmniej wiem, na czym się skoncentrować. Jakby to powiedział znajomy mechanik o wiekowym samochodzie – on ma już nakulane. No i faktycznie. Na moim koncie całkiem spory przebieg, więc i plecak z historyjkami zrobił się pokaźny. A to radio, o które się tu rozchodzi, biega za mną od małego. Już w podstawówce pomogło mi się wybić. Strasznie chciałem zaimponować koleżankom z klasy i wymyśliłem, że założę pierwszy profesjonalny radiowęzeł w moim rodzinnym Bielsku.

24 godziny z życia porankowca: Grzegorz Nowosielski – Radio KRK FM

Cześć, poznajcie mój kierat.
4.10 otwieram oczy, nie no jeszcze trochę pośpię..
4.15 no to już nie ma żartów - trzeba się zrywać. Uff dobrze, że zasnąłem w fotelu przed telewizją informacyjną. Ok. To teraz idę się ogarnąć. Prysznic obowiązkowo - inaczej nie wrócę do żywych. Po porannej, cholera jasna, jednak nocnej toalecie, człapie do kuchni i parze sobie kawę. Lubię mocną i czarną, taką ze starego, żeliwnego imbryczka, chyba kubańskiego. Solidna dawka kofeiny.

Biją C pokazała D

Miałem nie pisać o nagrodach Grammy, bo przecież wszyscy je znamy, ale postanowiłem dolać trochę oliwy do ognia po obejrzeniu występu Beyonce i Jay Z. Bo nikt tak nie propagował wartości rodzinnych jak oni, podczas numeru otwierającego 56 wydanie Grammy Awards. Przyznam się szczerze, że nie jestem fanem Beyonce i może dlatego patrzę na jej dokonania bardziej krytycznym okiem. Jednak wokalistka tej klasy mogła się pokusić o coś bardziej oryginalnego niż to, co zaprezentowała.