RadioNewsLetter - Wydanie 831

Numer wysłany 2019-10-17
Drodzy czytelnicy,

Gdy ja w leśniczówce chodziłam na grzyby Michał Dyrka był w Amsterdamie na Imaging Days. W swoim tekście opisał ze szczegółami prezentacje i podkreślił, że było to dla niego bardzo inspirujące wydarzenie.

Pamiętam, że na RCP mieliśmy kiedyś Holendra z Radia 538, który nie dojechał do Warszawy, bo ciamajda zgubił paszport, ale przez internet opowiadał uczestnikom o szczegółach ‘imagingu’ i zapytał wtedy, czy ktoś z obecnych na sali kiedykolwiek odmówił reklamodawcy umieszczenie spotu na antenie ze względu na niepasujące do stacji brzmienie.

Nikt nie podniósł ręki.

Czy teraz jest inaczej? Trudno powiedzieć...

Zapraszam także do lektury mojej rozmowy z Danielem Adamskim, który przez 16 lat pracował w Radiu Zet, z czego ponad 8 lat był szefem informacji. I jak się okazuje ‘wyleczył się z radia’. Czy aby na pewno?

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam

Alina

Café Paris w RNL

Miałam napisać kilka słów o ostatnim weekendzie, który był dla mnie - i nie tylko dla mnie - bardzo francuski, ale właśnie dowiedziałam się, że ustawa penalizująca edukację seksualną została zaaprobowana przez sejm i skierowana dalej. Chyba nie muszę tłumaczyć, jak bardzo mnie to oburza. Tym bardziej że mam w rodzinie nauczycielkę biologii, w programie której jest i antykoncepcja, i choroby przenoszone drogą płciową... Koję więc nerwy nie melisą, a muzyką.