RadioNewsLetter - Wydanie 858

Numer wysłany 2020-06-04
Drodzy czytelnicy,

‘Alino, ale to jest tylko do Twojej wiadomości’, 'między nami mówiąc' lub 'na pewno wiesz więcej'. Wiem, ale nie powiem :)

I nie muszę. Od kiedy działamy w branży radiowej traktowaliście nas jako część tej branży. Pełnimy zatem trochę inną role na rynku niż znane portale medialne.

Czy to dobrze, czy źle? Nie znam innej sytuacji, więc nie mogę powiedzieć. Co tydzień motywuję stałe grono piszących i w ten sposób powstaje RNL. Wśród czytelników mamy takich, co to 'od deski do deski' i takich, którzy logują się tylko po to, żeby sprawdzić single polecane i badania, lub czytają teksty o swoich stacjach.

A ponieważ w internecie można wszystko sprawdzić, za każdym razem, gdy DJ Cinek mi tłumaczy, gdzie są statystyki grzecznie dziękuje, bo nie chce ich analizować. Czasami lepiej wiedzieć mniej... i tak też traktuje ostatnie doniesienia o Trójce. Nie rozumiem zachowania prezes Polskiego Radia, tego jak dyrektor Trójki dał się wkręcić w akcję przeciwko swoim ludziom ze stacji i sformułował oskarżenia bez sprawdzenia, jak sprawy z Listą się mają.

Oczywiście mamy swoje przemyślenia i domysły na ten temat, ale tego, że dojdzie do takiej absurdalnej sytuacji nikt nie przewidział.

serdecznie pozdrawiam

alina

Trójka/LP3 - Reakcja pełnomocnika Marka Niedźwieckiego na przeprosiny Kuby Strzyczkowskiego

"Doceniamy przeprosiny ze strony Pana Kuby Strzyczkowskiego, w których potwierdza, że nie było żadnych niewłaściwych działań Pana Marka Niedźwieckiego przy Liście Przebojów Programu Trzeciego – to istotny gest. Oczekujemy jednak wciąż przeprosin o tej samej treści ze strony Polskiego Radia, Pana Tomasza Kowalczewskiego, Pani Agnieszki Kamińskiej oraz Telewizji Polskiej."