RadioNewsLetter - Wydanie 870

Numer wysłany 2020-10-15
Drodzy czytelnicy,

Kiedy piszę 1. Polska; 2. Włochy; 3. Holandia, to wiecie, że nie jestem Aliną. I czyż nie obiecywaliśmy w zeszłym tygodniu (i tydzień wcześniej), że po zakończeniu sezonu grzybowego Alina wróci na łamy RNL i napisze list od redakcji? Tak obiecywaliśmy. I tak czynimy ponownie. Alina obiecuje, z ręką na sercu, że wróci w przyszłym tygodniu, prowadząc nas przez te niespokojne czasy.

Do tego czasu zajmiemy się kilkoma bardzo interesującymi tekstami: „Nigdy nie byłem fanem programu III Polskiego Radia” - to odważne wyznanie Adama Rudawskiego. Adam był prezesem Radia Szczecin i razem ze swoim zespołem uczynił rozgłośnię wielkim rynkowym liderem. W naszej branży wiemy, że to ogromne osiągnięcie. A więc tutaj mówi człowiek, który wie, o czym mówi - ale czy się z tym zgadzamy? Przeczytajcie Temat Tygodnia!

A skoro mowa o zgodzeniu się, a raczej o niezgodzeniu się - nasz pierwszy anonimowy autor z zeszłego tygodnia zainspirował drugiego anonimowego autora do podzielenia się swoimi poglądami na temat Trójki. Przeczytajcie "Trójek pięć" i zadzwońcie do Aliny, żeby podzielić się swoimi przemyśleniami – z tego co widzę jest to łatwiejsze niż komentowanie w RNL ;)

Moje 5 groszy: jeśli chcecie się jakimiś przemyśleniami podzielić anonimowo to nasz adres: redakcja@radionewsletter.pl.

Nie zapomnijcie sprawdzić najnowszych wyników Radio Track - pomogliśmy Wam trochę, umieszczając ładny różowy baner na górze. 3.3, to piękna liczba, ale czy ludzie z 3-5-7 się z tym zgodzą?

Dalej w RNL: Marek ciągle siedzi na Spotify; Wojciech ma nadzieję, że Angela Merkel zrobi z tym porządek; Maruda uważa, że jest to uroczy pomysł; Szymon nie sądzi, aby życie zwykłych ludzi skupiało się wokół "trójek"; a Agnieszka nie lubi mieć racji! Serdecznie pozdrawiam

Cesco