RadioNewsLetter - Wydanie 354

Numer wysłany 2008-02-13

Drodzy czytelnicy i subskrybenci Teraz już nie ma wymówek. Trzeba głosować na Listę Albumów Wszech Czasów. Skoro mamy coś razem stworzyć to pokażmy, że możemy. Robimy to pierwszy raz, a zatem gdyby były jakieś problemy techniczne koniecznie przesyłajcie je do mnie. I tak się na tym nie znam, ale szybko znajdę rozwiązanie. Zapraszam do lektury RNL. Mamy tam debiutantów i stałych felietonistów. Do koloru do wyboru. serdecznie pozdrawiam alina

Blues Corner 184

Niezbadane są wyroki Akademii! Jubileuszowa gala Grammy Awards wprawiła mnie w oszołomienie. Nie tylko oprawą scenograficzną i choreograficzną (doskonały materiał poglądowy dla producentów 'Tańca z gwiazdami') ale przede wszystkim nagrodą w najważniejszej kategorii. Najlepszym albumem roku decyzją Akademii ogłoszono River: The Joni Letters (Verve) Herbiego Hancocka. To jakieś horrendum! Jedna z najnudniejszych płyt ubiegłego roku! Nudna swoją hipedoskonałością i niemożliwie przekombinowana.

Kolejne zmiany personalne w grupie Time

W ramach konsolidacji Grupy Radiowej Time (Eska, Eska Rock, Wawa, Vox) w strukturach Działu Komunikacji Marketingowej, odpowiedzialnego za zarządzanie brandami radiowymi oraz budowaniem wizerunku Grupy, zaszły następujące zmiany personalne: Jacek Pietrasik został dyrektorem ds. promocji sieci Eska, Marcin Bachara – zastępcą dyrektora promocji sieci Eska (pozostaje jednocześnie dyrektorem promocji Eski Szczecin).