RadioNewsLetter - Wydanie 917

Numer wysłany 2022-03-10
Drodzy Czytelnicy,

Zwykle nadejście wiosny niosło nadzieje i optymizm, ale tym razem wiadomości ze świata nie napawają optymizmem. Dla nas, po lutowych wichurach, zmieniła się sytuacja otaczająca nasz dom. W parku graniczącym z naszym terenem wyrwało 21 zdrowych drzew. Dwa z nich upadły na nasze podwórko i stworzyły sytuacje zagrażającą życiu. W sobotę mają tu być arboryści i w alpinistycznym stylu poczynią starania, aby oddzielać 30 metrowego świerka od naszej lipy, dzięki której zostaliśmy, jak powiedział leśniczy, ‘cudownie ocaleni’. To fakt, mieliśmy dużo szczęścia.

A o radiu mówiąc. W tym roku planujemy się wybrać na Radiodays Europe do Malmo. Ostatnio byliśmy w Lozannie, w 2019 roku. Ubiegłoroczną edycje RDE, która odbyła się w Lizbonie, próbowałam śledzić on-line, ale mi nie wyszło. Wolę być, spotkać się, pójść na dobre wino z kolegami, powspominać, być razem.

Na naszą prośbę, organizatorzy przedłużyli dla czytelników RNL okres akredytacji ze zniżką, do 14 marca. Gdyby ktoś miał pytania lub moglibyśmy w czymś być pomocni, zapraszam do kontaktu.

Dziekujemy Cinkowi, że zrobił za nas RNL w ubiegłym tygodniu.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam

alina