RadioNewsLetter - Wydanie 296

Numer wysłany 2006-10-17


Drodzy czytelnicy,

Słuchacze Jedynki PR protestują przeciwko zmianom w ich ulubionych audycjach, w rozgłośniach publicznych regionalnych pracownicy protestują przeciwko upolitycznieniu zarządów... No i co teraz będzie, gdy na nowo zawiązała się stara koalicja? Czy np. na stanowisko prezesa Radia Koszalin wróci kandydatka Samoobrony, która została stamtąd usunięta, gdy koalicja się rozpadła?

Mnie się wydaje, że ludzie przestają już tego wszystkiego słuchać, bo ile razy można znieść te same i ciągle powtarzane informacje... tu cytat, tam cytat, nikt nic nie mówi, ale skoro był gościem, lub reporter był w sejmie... a może rozwiązanie sejmu, ci biją tamtych w badaniach i gdyby dzisiaj były wybory to...

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać do Władywostoku:)

serdecznie pozdrawiam

alina

Wizytówka: Adam Hlebowicz - Radio Plus Gdańsk

Dyrektor Generalny

Najpierw było kilka pisania w czasopismach różnych, od lutego 1993 roku – radio, i to ciągle jest to samo, choć nie to samo, Radio Plus w Gdańsku. Kierowałem w nim redakcją religijną (tak, tak, też taka była), publicystyką, programem, no i teraz całością. Ta całość to i program i sprzedaż, i marketing, i akcje specjalne. Pewnie jest tego więcej, ale nie ma co zanudzać, wszyscy z branży wiedzą o co chodzi.

Świat według njusrumu...

Najprościej byłoby uznać to za kretyński żart. Ale to jest zwyczajnie dowód, że Kaczyńskim brak honoru. Bratanie się na powrót z Lepperem, to jakby uznać warchoła za biskupa. Dotąd wydawało mi się, że bracia 'władza' są mistrzami jedynie w zaprzeczaniu polskiej rzeczywistości, ale z nimi jest znacznie lepiej! Jako jedyni obalili słynne twierdzenie Heraklita z Efezu o niepowtarzalności wchodzenia do tej samej rzeki.

Prawie jak w kinie...

Od kilku dni słucham największych hitów Billboardu z lat 50- tych. Najchętniej z roku 1952. Cry Johnnie Raya & The Four Lads - 10 tygodni na 1 miejscu najlepiej sprzedających się singli. Wheel Of Fortune Kay Starr - 9 tygodni. Dopiero teraz dowiedziałam się, że ten drugi utwór, wykorzystany na moim ukochanym soundtracku L. A. Confidential, był takim przebojem. Czy można się minąć w życiu ze 'swoim czasem'? Bo gdybym dzisiaj miała wysłuchać w całości czołówek Billboardu z lat ostatnich to mogłabym mieć z tym kłopot.