RadioNewsLetter - Wydanie 466

Numer wysłany 2010-08-12

Drodzy czytelnicy, Ta nieregularność w wydawaniu RNL to nie tylko wakacje i wyjazdy, ale także brak czasu. Cesco napisał o tym we wstępniaku. Mówiąc krótko, żeby tu było ciekawiej i obficiej musimy się zmobilizować. Tylko czy Wam się chce? Oto jest pytanie... Życzę wielu pomysłów, którymi możecie nas zasilić i serdecznie pozdrawiam alina

24 godziny z życia porankowca: Piotr Kędzierski - Roxy

8 sierpnia - niedziela
22.47 - jeszcze chwilę a potem się kładę. Kończy się "Szkło kontaktowe". Na ekranie moi idole Kamil Dąbrowa i Grzegorz Markowski.
23.00 - Proste wyliczenia potwierdzają, że do rozpoczęcia audycji "Ranne Kakao" zostało 8 godzin... No to jeszcze kwadrans. Rzucę okiem na Kino Polska.
23.15 - Ironia losu. Za chwilę zaczyna się zapomniany nieco film "Sauna". Wszystko w dniu ostatnich zawodów na "najdłuższy pobyt w saunie". Wygrał Rosjanin. Zmarł.

Świat według njusrumu...

Nikt z nas nie wkłada nóg w łajno jeśli nie musi. To z „Przygód fryzjera damskiego” Mendozy. Ostry cytat, ale uprawniony w debacie publicznej. To z filmu „Jak udławiłem Agorę” Kurskiego. PiS ma przykazane powtarzać za swoim prezesem, że gdyby pan Komorowski nie kazał usunąć krzyża, nie byłoby awantury. W istocie partia gra rolę głuchoniemego ślepca, który udaje, że zdanie „nikt z nas nie wojuje krzyżem jeśli nie musi”, nie jest prawdziwym głosem serca pana Kaczyńskiego.

Świat według njusrumu...

03-08-2010 - Łatwo powiedzieć - ciemnogród. Nie wierzę, że polski zaścianek jest aż tak potężny. Jednak dziś przed Pałacem Prezydenckim państwo przegrało z szaleństwem. Do obrony krzyża przed grupą zaślepionych obywateli wysłano dziesiątki policjantów i strażników miejskich. Na próżno. Państwo polskie jest tak słabe, że kapituluje przed kilkoma oszalałymi osobami z megafonem i flagą. Nie wiem, który wstyd większy.