RadioNewsLetter - Wydanie 658

Numer wysłany 2015-05-21

Drodzy czytelnicy, Grzegorz Kurzeja napisał w Wizytówce, że decydującą rozmowę o pracy w Warszawie podjął na RCP w 1997 roku. Po tym jak to przeczytałam pomyślałam, że nie tylko spotkania na konferencji odmieniły życie wielu osób, ale ja osobiście próbowałam pomagać niektórym z Wam w znalezieniu pracy, dotarciu do cennych kontaktów czy sięgnięciu po fachową wiedzę. I od razu zrobiło mi się ciepło na sercu. serdecznie pozdrawiam alina

Jeden dzień z życia managera: Adam Hlebowicz – Radio Plus w Gdańsku

7.05 – odsłuch serwisu informacyjnego w domowym radiu. Dlaczego Warszawa nie wzięła naszego materiału z ZOO? Był świetny, ważny dla nas… Eeeeh. Dzień się dobrze zaczyna.

8.17 - najpierw do myjni, auto jest tak brudne po ubiegłotygodniowych eskapadach, że trzeba je wypucować. W trakcie jednego programu CarWash próbuję wykonać trzy telefony. Reporter, serwisant, kolega z kortu tenisowego. Dwa się udało zrealizować, CarWash jest jednak tak głośny, że muszę się rozłączyć przy trzecim.

Muzyczny typ RNL: Caro Emerald - Quicksand

Nie, nie będzie komentarza o wtorkowej Eurowizji. No może tylko krótkie przemyślenie o Trijntje Oosterhuis z Les Pays Bas. Wokalnie dała z siebie wszystko, piosenkę napisała Anouk, może nie była najsexowniej ubrana, ale czy była gorsza od piosenkarza z Rumunii czy wokalnej akrobatki z Albanii? Kto nie zasnął może mieć podobne lub całkowicie odmienne zdanie 🙂 Tylko, że to już było, a Caro Emerald właśnie zaczęła promocje nowej płyty, którą reprezentuje utwór ‘Quicksand’. W jej typowym, tanecznym retro stylu.