RadioNewsLetter - Wydanie 929

Numer wysłany 2022-08-04
Drodzy Czytelnicy,

Jak dla mnie jest zdecydowanie za gorąco i w takie upały słabo funkcjonuję. Muszę jednak powiedzieć, że byłam niezwykle aktywna szukając tematów do tego wydania RNL. Moja aktywność zaprowadziła mnie do Agnieszki Szydłowskiej, obecnie z newonce radio, którą zaprosiłam do znanego cyklu ‘dzień z życia…’. Do tej pory zamieszczaliśmy tam opowieści managerów stacji lub DP i wciąż będziemy to robić, ale od teraz dołączamy jeszcze prezenterki i prezenterów.

Okres letni dla wielu słuchaczy ma swoje wakacyjne wady. Nie lubią zmian personalnych na antenach. Wiadomo, z zastępowymi różnie bywa. My też tak mamy. Nasi ulubieni porankowcy z Radia 2 są na miesięcznym wyjeździe i ci, którzy przejęli program są zupełnie z innej bajki.

Ale jak wiemy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przełączyliśmy się na poranek w Radiu 357. To zupełnie nowe doświadczenie i co nas cieszy, zupełnie bez polityków :)

Zapraszam do lektury nowego wydania RNL, w którym Agnieszka cudownie się sprawdziła jako 'debiutantka-prezenterka' w tym cyklu.

alina

Głos Niedźwiedzia

Radio w drodze… Zawsze mówię, że najważniejsze są antena i słuchacze… Nigdy nie przepadałem za „wyjazdówkami”, bo radio jest moim zdaniem intymne. No ale słuchacze lubią podglądać i uczestniczyć. Lubią wiedzieć jak to wszystko powstaje… No to znowu jadę do Szklarskiej Poręby. W najbliższy wtorek „Kieruj się na południe” będzie z dworca kolejowego odrestaurowanego. Pięknie odnowionego. A ja będę zapowiadał.