RadioNewsLetter - Wydanie 928

Numer wysłany 2022-07-15
Drodzy Czytelnicy,

Podczas letnich wakacji wydajemy się w cyklu dwutygodniowym, a gdyby nastały upały to może nawet trzytygodniowym. W końcu sezon ogórkowy w mediach w pełni, więc nie narzekamy, bo mając więcej czasu możemy nadrobić różne zaległości, także te towarzyskie.

W tym RNL, z okazji trzydziestych urodzin Katolickiego Radia Podlasie Grzegorz Skwarek wspomina, jak się to wszystko zaczęło. Natomiast Tomasz Wołodźko podsumował krótko, jak się po prawie trzech dekadach w Radiu Eska wszystko radiowo dla Niego skończyło.

W Wizytówce prezentuje się Agnieszka Tomczyk, która właśnie wróciła z Kilimandżaro. Za to Niedźwiedź wrócił z Barcelony, gdzie szukał znajomych widoków i płyt nie do kupienia w tamtejszym sklepie.

Ale tak ogólnie, gdzie się nie obrócić to słabo.

Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam

alina

Wizytówka: Agnieszka Tomczyk – Radio SuperNova

Sekretarz redakcji

Praca w radiu zdarzyła mi się przypadkiem i bardzo polubiłam tę życiową przygodę. Jeszcze przed obronieniem pracy magisterskiej chciałam dostać się na staż do Radia WAWA, które znałam stąd, że było stałym towarzyszem podróży w samochodzie moich rodziców przez całe moje dzieciństwo. Szybko obroniłam pracę magisterską i zostałam stażystką działu promocji. Po stażu ówczesny dyrektor promocji Radia WAWA zaproponował mi zostanie na dłużej, a ja tę propozycję chętnie przyjęłam.