RadioNewsLetter - Wydanie 286

Numer wysłany 2006-07-25


Drodzy czytelnicy,

"Taki upał, a wy wciąż się wydajecie" - napisał troskliwy czytelnik. A wydajemy! I jak z oszczędności będą przerwy w dostawie prądu to mamy taki mały generatorek i też się wydamy :))

Przecież nie wszyscy wyjechali na wakacje. Wiara (to po poznańsku) przecież pracuje i wchodzi licznie do portalu. A zatem zapraszam do lektury kolejnego wydania i serdecznie pozdrawiam

alina

Wizytówka: Tomek Kin - Antyradio

Szkoda, że tak mało ludzi przyjmuje to do wiadomości. Otóż praca w radio wymaga olbrzymiej wszechstronności i renesansowego podejścia do swoich obowiązków. Przez to, radiowcy uwielbiają się chwalić. Ja pysznić będę się tym, że moja audycja wymaga ode mnie bycia: autorem, realizatorem, reaserczerem, wydawcą, telefonistą, zaparzaczem herbaty dla gości, szoferem tychże gości, których trzeba przywieźć do stacji i wreszcie prowadzącym.

Obawiam się, że wszystkie historie składające się na moje radiowe losy nie nadają się do opisania, gdyż są tak irracjonalne, że każdy kto będzie oddawać się lekturze tej 'Wizytówki' może utwierdzić się w przekonaniu, że z Kinem jest coś nie tak. Pisanie o sobie zawsze wzmaga czujność antagonistów i adwersarzy.