RadioNewsLetter - Wydanie 505

Numer wysłany 2011-07-14

Drodzy czytelnicy, Fiku miku i już jesteśmy na waszym ekraniku:) Redakcja RNL jest poszczątkowana przez urlopy, ale jak się zaczynamy składać w środę po południu... no to tak na czwartek jesteśmy gotowi. I co to będzie, gdy zaczną się grzyby? serdecznie pozdrawiam alina- grzybiara

Wizytówka: Marta Trybura - Eska Poznań

Wielofunkcyjny porankowiec 🙂

O tym, że będę pracowała w radio wiedziałam na 100% w V klasie podstawówki. Widocznie babska intuicja szybko się u mnie wykształciła. W 1997 roku przyjechałam do Poznania na studia i dość szybko dowiedziałam się o naborze studentów do Radia Afera. Niestety okazało się, że za mało wiem o... Acid Drinkers 🙂 abym mogła pracować w redakcji muzycznej. Za to miałam się świetnie sprawdzić jako osoba przygotowująca serwisy kulturalne. "Sprawdzałam się" przez jakiś miesiąc, po czy stwierdziłam - to nie dla mnie.

Muzyczny typ RNL: Angus & Julia Stone - Big Jet Plane

Już teraz nie pisze o jakimś utworze w ciemno, ale najpierw sprawdzam przez wyszukiwarkę, czy jest jakiś ślad w RNL. Angus i Julia Stone pojawili się w portalu dwa razy; w Głosie Niedźwiedzia, który nabył ich płytę w Australii i na playliscie nowości Trójki. Było to w styczniu i w połowie lutego tego roku i nic na to nie poradzę, że ten utwór usłyszałam dopiero trzy tygodnie temu, wiadomo w jakim radiu i przygarnął mnie czule do odbiornika.

Radio Zet poleca: Take That - Love, Love

Jestem z pokolenia, które boysbandów szczególnym uznaniem nie darzyło (no poza New Kids On The Block, ale na swoje usprawiedliwienie mam fakt, że byłam wtedy w zamierzchłej podstawówce;). Ominęło mnie już jednak szaleństwo na punkcie Boyzone, No Mercy, 'N Sync, i oczywiście Take That. I choć po jednej z płyt mam spory szacunek do Robbiego Williamsa to panowie z tej formacji nigdy ani nie podbili, ani nie złamali mi serca.