RadioNewsLetter - Wydanie 522

Numer wysłany 2011-12-15

Drodzy czytelnicy, U nas w ogrodzie wschodzą hiacynty. Wyraźnie myślą, że jest wiosna. To może będą jeszcze grzyby w tym roku? :) Na pewno dam Wam znać. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Bartosz Świderski - Grupa Radiowa Time

Zastępca Dyrektora Programowego i Dyrektor Działu E-technologie (do końca 2011 roku)

Pamiętam mój "pierwszy raz"... w radiu. W 1992 roku pojawiłem się jako pomocnik prezentera radiowego w wieczornym programie Radia "W" - pierwszego komercyjnego radia we Włocławku. Prowadziliśmy razem zwariowany konkurs dla słuchaczy. Zasady wymyślaliśmy na poczekaniu. Bawiliśmy się przy tym chyba nawet lepiej niż sami uczestnicy konkursu. I właśnie wtedy złapałem nieuleczalnego wirusa radiowego. Potem był własny wakacyjny program w Radiu HIT we Włocławku i wyjazd na studia do Szczecina.

Mikołaj czy Zielonoświątkowcy

Worek świętego Mikołaja będzie w tym roku zdecydowanie mniej wypchany niż w latach poprzednich. A wszystko za sprawą Internetu. Coraz popularniejszą formą prezentów stają się wirtualne książki i płyty, które możemy elektronicznie zakupić w iTunes albo na stronie internetowej Amazon.com. Wystarczy nacisnąć odpowiedni guzik na naszych iPodach, iPhonach i innych i-ach, a gadżety same się ładują na naszych oczach. Nie trzeba płacić za przesyłkę, jesteśmy ekologicznie słuszni, a Mikołaj nie musi dźwigać ciężkiego wora.