RadioNewsLetter - Wydanie 562

Numer wysłany 2012-12-13

Drodzy czytelnicy, Jakoś tak wszyscy zaganiani, nikt nie ma czasu i każdy w ciągłym biegu. Czy kiedyś też tak było, czy coś się z nami zrobiło? Koleżanka z radia publicznego napisała do mnie, że to wynika też z tego, że jest coraz mniej ludzi, a zdecydowanie więcej obowiązków administracyjnych. Lista życzeń świąteczno-noworocznych będzie jednak długa. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Monika Jaworska – Radio RAM i Radio Wrocław

Dziennikarka i prezenterka lub królowa Mona po prostu

Dawno temu we Wrocławiu leniwa dziewczyna po filologii polskiej została poproszona przez ciężarną koleżankę o zastępstwo – w charakterze tzw. dyżuranta przy porannej audycji. Stacja nazywała się Program Miejski Radia Wrocław (co było naszą zmorą zanim w 2000 roku zmieniliśmy się w RAM radio-aktywne-miasto). Wyłącznie dlatego, że asertywność nie jest moją mocną stroną (cholera jasna do dziś) – zgodziłam się wstawać po 4 rano, by jeździć tramwajami na odległą Karkonoską 10.

Głos Niedźwiedzia

No nie mogę nie skorzystać. 12.12.12. Znaczy 3 razy 3. To The Power Of Three. Są przypadki. Ja w nie ciągle wierzę. Bo tak mam. W takie dni jak dzisiejszy, że to mamy wybaczać, godzić, dzwonić do tych, do których już dawno się nie odzywaliśmy… Zawracanie głowy! Każdy dzień powinien być dobrym dniem. Wyjątkowym. A jeśli nie mam ochoty pogadać z kimś, z kim dawno nie gadałem? To nie odbieram telefonu.