RadioNewsLetter - Wydanie 654

Numer wysłany 2015-04-16

Drodzy czytelnicy, Dzisiejszy wydanie RNL dotrze do Was prosto z Las Vegas, bo tam przebywa Cesco. Ja dopatruje spraw na miejscu i motywuję redakcję i regularnych współpracowników do pisania tekstów. Byłam w Las Vegas tylko raz i pozostała mi w pamięci następująca scenka. Wsiadamy do windy, w której stoi zmęczona para po 50-tce. Ucieszeni naszym widokiem zapytali entuzjastycznie "are you British"? Odpowiedziałam pytaniem "Do we look like?" "Yes, you do!" serdecznie pozdrawiam i zapraszam do lektury RNL alina

Wizytówka: Bogusław Szwedo - Radio Leliwa

Prezes, redaktor naczelny, DP
Moja przygoda z dziennikarstwem zaczęła się w pamiętnym roku 1981. Jako student Politechniki pisałem do rzeszowskich pism: „Solidarność Rzeszowska” i „Z Dołu”. Byłem współpracownikiem „Wryja” – pierwszego niezależnego satyrycznego pisma na obszarze między Łabą a Władywostokiem. Niestety 13 grudnia 1981 roku to wszystko się skończyło. Ponownie do dziennikarstwa wróciłem w 1989 roku. Ale to dalej była prasa. Aż nadszedł rok 1991. Wtedy zaczęły powstawać w Polsce pierwsze stacje radiowe.

Muzyczny typ RNL: Madonna – Ghosttown

Jej starzy fani są rozczarowani od kilku płyt i skupiają się na tym, co pisze o niej bulwarowa prasa. A to, że pokazała gołe pośladki na czerwonym dywanie, a to że wyeksponowała biust jakby była gwiazdą porno. Do tego dochodzą głosy, że nie umie śpiewać, a ostatnio, że nie potrafi pogodzić się z upływem czasu i zestarzeć z klasą. Tylko, czy to coś nowego? Nie, ale częściej mogłaby nagrywać takie piosenki jak ‘Ghosttown’.