RadioNewsLetter - Wydanie 530

Numer wysłany 2012-03-01

Drodzy czytelnicy, Czy są wśród nas uczestnicy tegorocznej konferencji Radiodays w Barcelonie? Lasu rąk nie widzę, ale może te wirtualne okulary już za słabe:) Zapraszam do naszego lokalnego, radiowego raju, który tym razem bardzo ubarwia opowieść Anny Gacek. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Anna Gacek - Trójka

Prowadzę w Trójce nocną audycję Atelier, tak zwany przybytek nieprzyzwoitości, totalnie rock'n'rollowa sprawa. Wspólnie z Wojciechem Mannem prowadzimy wtorkową Tonację Trójki. A z Tomkiem Żądą przygotowujemy dokumentalną audycję o najważniejszych polskich płytach, Historia Pewnej Płyty. Jestem też wydawcą Offensywy i Myśliwieckiej 3/5/7 - audycji Piotra Stelmacha oraz Listy Osobistej Piotra Metza. I najgłośniej hałasuję na trójkowym korytarzu moimi obcasami.

Z trawki na trawkę?  

Paul McCartney w wywiadzie dla “Rolling Stone” zapowiedział, że przestaje palić marihuanę ze względu na ośmioletnią córkę Beatrice, owoc małżeństwa z Heather Mills. Stwierdził, że swoje już wypalił i nie chce, żeby córka widziała go w obłokach "trawki". W tym samym wywiadzie Sir Paul zapowiada, że nie zamierza jeszcze przejść na zieloną trawkę i będzie występować co najmniej do czasu, aż mu stuknie osiemdziesiątka. A może i dłużej.