RadioNewsLetter - Wydanie 711

Numer wysłany 2016-10-22

Drodzy czytelnicy, Dwa dni temu śniła mi się konferencja radiowa. Wyglądała jakby to była ta, którą przed laty organizowaliśmy w Warszawie. Tylko, że wszyscy mówiliśmy po angielsku:) Strach mnie przeleciał, gdy się obudziłam... serdecznie pozdrawiam alina

Piękne kaczątko

Siedziała kaczka na jajkach i strasznie się jej nużyło. Inne kaczki pływały po pięknej, przejrzystej wodzie, plotkowały, dawały nura i wąchały lilie, a ona nic. Siedziała i siedziała. Była śmiertelnie znużona. Na dodatek nie miała jak podłączyć iPoda i nie mogła oglądać ulubionych filmów, takich jak “Lecą żurawie”, “Kaczka Dziwaczka”, “Lot nad kukułczym gniazdem”,”Ptaki” ,“Ptasiek”, “Birdman” i “Rodan - ptak śmierci”. Co za pech.

Prawie jak w kinie...

Trzecia część perypetii Bridget Jones trafiła właśnie do naszych kin. Jeszcze jej nie widziałam. Oczywiście jestem ciekawa, ale równocześnie mam obawy. Gdy 15 lat temu na ekrany trafił Dziennik Bridget Jones Renee Zellweger była u szczytu kariery. Ten sukces umocniła w 2004 roku premiera Bridget Jones: Edge Of Reason, a później minęła cała dekada, podczas której Zellweger stała się innym człowiekiem. Mam na myśli operacje plastyczne. Nigdy mnie nie interesowało prywatne życie gwiazd i nagłówki tabloidów, ale zawsze zwracałam uwagę na twarze, które z dnia na dzień zaczynały wyglądać inaczej.

Antyradio poleca: Metallica - Hardwired

Są wśród fanów muzyki tacy, którzy uważają, że Metallica to wyświechtany temat – czterech facetów po pięćdziesiątce, z wypchanymi portfelami, którzy cały czas próbują stworzyć coś, co będzie lepsze od krążków, które nagrali, gdy byli ledwo dwudziestoletnimi gołodupcami, chodzącymi w podartych spodniach i starych trampkach. Są i tacy, dla których Metallica to ważny etap w muzycznym rozwoju, którzy na każdy kolejny album czekają z nadzieją, że będzie to coś, co powali ich na kolana.