RadioNewsLetter - Wydanie 779

Numer wysłany 2018-06-14

Drodzy czytelnicy, Jak tak dalej pójdzie.. to daleko nie zajdziemy :)) Nie wiecie o czym mówię? O tym, że coraz nas mniej do pisania. Mało tego, często gdy zapraszam radiowców z lokalnych stacji to jeżeli już doczekam się odpowiedzi to potem znikają. I tego to ja już nie rozumiem... Ale może i lepiej :) Dlatego ponownie tekst napisał Cesco. Zachęciłam Go wygraniem nagrody w konkursie "250 słów". Ma duże szanse, bo zmieścił się w 186 słowach. zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

38 lat temu... „Glass Houses” album Billy’ego Joela był najlepiej sprzedawaną płytą w Stanach Zjednoczonych. Pozostał na topie Billboardu 6 tygodni. Były takie czasy... Na dodatek piosenka „It’s Still Rock & Roll To Me” z tej płyty była pierwszym z trzech singli numer jeden dla Artysty. Utwory „Just the Way You Are”, czy „My Life” wcześniej osiągnęły tylko trzecie pozycje. Jak tak człowiek poczyta sobie w googlach to się dowie.

Hulali w Opolu, czy pili kakao?

Festiwal odbył się w tradycyjnym terminie, co już należy uznać za sukces. Zwycięska premiera zdecydowanie wyróżniła się stylistyką, ale to nie oznacza, że piosenka "Jeszcze Cię nie ma" stanie się przebojem. Był to raczej zgodny manifest jurorów i widzów, że tych dobrych piosenek po prostu brak.
Większość obserwatorów po tegorocznej imprezie i tak zapamięta pewnie bardziej żałosną część mundialową i... spoliczkowanie Donatana przez Edytę Górniak.