RadioNewsLetter - Wydanie 971

Numer wysłany 2023-12-14-
Drodzy czytelnicy,

13-ego, nawet w grudniu jest wiosna! :)

Będąc w tak dobrym nastroju napisze tylko, że my jesteśmy myślami blisko ostatniego numeru RNL, który ukaże się w przyszłym tygodniu i będzie zawierał ‘muzyczne podsumowanie 2023 roku’.

Dotarły już do nas pierwsze podsumowania i jeżeli ktoś z czytelniczek/czytelników chciałby także podsumować, a nie otrzymał zaproszenia proszę napisać, natychmiast wyślemy ankietę.

Nasza redakcja w komplecie, a zatem zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam

alina

PS. Tak to w życiu bywa, że dobre wiadomości przeplatają się ze smutnymi. Właśnie dotarła do nas informacja, że zmarła Ewa Wanat. Miała 61 lat. Poznałam Ją podczas jednej z konferencji radiowych. Była wtedy redaktorką naczelną Radia Tok FM.

Pacyfikowanie koguta

Ostatnio rano budzę się z kogutem.Na głowie. Staję przed lustrem i jest. Ten kogut. Domownicy już się przyzwyczaili. Przydałoby się jeszcze parę kur, to by były świeże jajka. Potrenuję pianie i zatrudnię się jako zegarynka. Dziś rano po spacyfikowaniu koguta zajrzałem na listę przebojów Billboardu i zdębiałem. Na pierwszym miejscu Hot 100 świąteczna piosenka Brendy Lee sprzed 65 lat, “Rockin’ Around the Christmas Tree”.

Prawie jak w kinie...

Z całą pewnością nie jestem jedyną osobą, która coraz mniej rozumie otaczający świat. Im jestem starsza, tym mocniej mnie to dotyka. Do tego stopnia, że czasem czuję się jak bohater filmu Truman Show Petera Weira. Chciałabym z tego świata wyjść, zamykając za sobą drzwi. Oczywiście są momenty stanowiące w tej rzeczywistości promyk nadziei. Może zdarzyć się, że po drugiej stronie wspomnianych drzwi czeka na nas Pure Imagination.