RadioNewsLetter - Wydanie 969

Numer wysłany 2023-11-23
Drodzy czytelnicy,

Otrzymałam list od stałego bywalca RCP w Warszawie, który bardzo żałuje, że nie ma już takich branżowych spotkań i zapytuje, czy nie można by ponownie zorganizować konferencji dla radiowców ‘choćby to był tylko jeden dzień’.

Uważam, że można by było coś takiego zorganizować, ale musiałby to zrobić ktoś, kto dobrze zna naszą branżę, a jednocześnie ma świeże spojrzenie na to, co u nas się dzieje i dziać może :-)

Bo tematów do dyskusji nie brakuje. Radio publiczne, stacje lokalne, AI, programowane muzyki, osobowości, newsy, rotacje, promocje, technologie… pączki, wino musujące owiane słońcem... :-)

Tak patrząc na to, co się dzieje myślę, że powinniśmy najpierw jednak napisać list do Świętego Mikołaja. Jako redakcja podejmiemy się tego zadania, bo mamy już wprawę w pisaniu do Świętego. Proszę śmiało przesyłać życzenia.

W tym wydaniu RNL Bogusław Szwedo, prezes i właściciel Radia Leliwa napisał o tęsknocie za prawdziwie lokalnym radiem w eterze. Maruda też ma pomysł dla stacji lokalnych, a Piotr Zbroziński był naszym korespondentem na Audio Video Show 2023 i wybrał specjalnie dla Was najbardziej funkcjonalne rozwiązania i urządzenia, które fascynują ludzi od audio. I są smart...

Redakcja w komplecie, więc zapraszamy do lektury i czekamy na listy z życzeniami do Świętego Mikołaja. Serdecznie pozdrawiam

Alina