RadioNewsLetter - Wydanie 967

Numer wysłany 2023-10-25
Drodzy czytelnicy,

Oczywiście, że interesujemy się tym, jakie zmiany będą w mediach publicznych. Bo będą, ale nie będziemy zgadywać i spekulować, kto na jakim stanowisku zasiądzie. Nie pytamy też pracujących w Radiu 357 i Radiu Nowy Świat, kto zamierza wrócić do Trójki. Niedźwiedź na pewno tam nie wróci :-)

Jako portal rodzinnie radiowy byliśmy na nielubianej liście głównego nadawcy publicznego. Radiowcy pracujący w ogólnopolskich programach Polskiego Radia nie mieli pozwolenia, aby pisać do RNL. I nie chodziło o pisanie o programowaniu radia, ale o sobie, np. w Wizytówce.

Czy to nie jest smutne?

Ale dajemy rade. Nowy RNL przed Wami.

Zapraszamy do lektury i życzymy spokojnych, wolnych dni!

Alina z redakcją

Głos Niedźwiedzia

Proszę ja ciebie… Kiedyś tak się mówiło? Ja nie mówiłem, a jestem boomerem. Facetka brzmi chyba jednak gorzej… Też nie używałem. Język polski jest piękny. Staram się go nie kaleczyć, ale nie zawsze jest niedziela. Lubię stare polskie piosenki. Chyba głównie za piękne teksty. Pisane przez Mistrzów. Długo mógłbym wymieniać: Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta. Piosenki przez nich pisane przetrwały…

Pijany zając

Najnowszy odcinek popularnego programu telewizyjnego sieci NBC, “Saturday Night Live” był wręcz naszpikowany niespodziewanymi gwiazdami. Gospodarzem  wieczoru był tym razem Bad Bunny, który nie tylko brał udział w skeczach, ale wykonał dwie piosenki. SNL po odwołaniu pandemii nie miał zbyt dobrej passy. Na dokładkę emisję programu zawieszono na kilka miesięcy z powodu strajku scenarzystów filmowych i telewizyjnych.