RadioNewsLetter - Wydanie 900

Numer wysłany 2021-09-03
Drodzy czytelnicy,

Podczas obiadu struchleliśmy na kilka minut, bo zastał nas przy stole nowy utwór Abby. A nawet dwa. Fani czekali wiele lat, bo niejeden raz krążyły plotki, że nagrywają, że już prawie mają gotowy materiał, itp. Jestem fanką, ale jakoś nie czekałam. Dla mnie mogło zostać tak jak było, ale jest jedna rzecz, która na pewno raduje. Po usłyszeniu ich nowych piosenek w radiu nikt nie ma wątpliwości, że słyszy Abbę. A to jest coś :)

W tym wydaniu RNL Paweł Zegarłowicz, dyrektor Trójki w latach 1994-1997, wspomina Pana Janka Borkowskiego, który odszedł do radiowego raju 27 sierpnia. W mediach zwracano głównie uwagę na to, że prowadził przez ponad 30 lat audycję ‘Trzy Kwadranse Jazzu’, ale Paweł specjalnie dla naszych czytelników opisał inne Jego talenty i osiągnięcia w Trójce.

Zapraszamy do lektury RNL z numerem 900!

Możemy sobie wszyscy pogratulować, że jeszcze nam się chce!

Serdecznie pozdrawiamy!

Redakcja

Ubogi krewny z Ameryki

Jakie to piękne doczekać czasów, kiedy się jest ubogim krewnym z Ameryki. Kiedyś wysyłało się do Polski paczki z ubraniem i żywnością, zielone, bilety na samolot. Przepisywało na PRL-owskich członków rodziny (bezwartościowe, jak się okazało) książeczki mieszkaniowe, które miały zaowocować kawalerką na Bródnie. Woziło się walizki pełne prezentów, a one z czasem stawały się coraz mniej atrakcyjne, aż w pewnym momencie przestały mieć sens.

Głos Niedźwiedzia

Jest nowa piosenka Stinga. Jest radość… Falstart wykonałem w sobotę mówiąc o nowym singlu Stinga, a prezentując Synalka Artysty, znaczy „Push Me Around” w wykonaniu grupy Fiction Plane (Joe Sumner śpiewa i gra na basie). Czasem lubię się tak zabawić… Nie miałem pojęcia, że cztery dni później pojawi się ta nowość - „If It’s Love”. Po pierwszym przesłuchaniu pomyślałem – jest tak sobie…