RadioNewsLetter - Wydanie 767

Numer wysłany 2018-03-08

Drodzy czytelnicy, Zapraszamy do kreatywnego konkursu - zabawy. Chodzi o napisanie tekstu, który będzie zawierał nie więcej niż 250 słów. Tematyka dowolna, ale im bliższa koszuli ciału tym lepiej. Nagrody będą musujące, a nagrodzone bąbelkami teksty opublikujemy w RNL. zapraszam i serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Fryderyki. Ogłoszono nominacje do nagród. Moja płyta roku poległa. Kuba Badach. Nie, nie mam pretensji. Tak już jest... Ale ogólnie jest tak sobie. Jeśli piosenką roku ma zostać „Jeszcze w zielone gramy” to ja się cieszę, ale ta piosenka została napisana przez Wojciecha Młynarskiego już jakiś czas temu. Wszystko już było... Poczytałem o wszystkich nominacjach i znowu się będę czepiał. Za mało kategorii w muzyce rozrywkowej!

Prawie jak w kinie - Oscary 2018

Trochę rozczarowała mnie Oscarowa Gala 2018. Niestety, Jimmy Kimmel nie ma charyzmy swoich poprzedników i prezentuje poczucie humoru, które do mnie nie trafia. Tęsknię za takimi gospodarzami gali jak Billy Crystal czy Whoopi Goldberg. Z równą przyjemnością ponownie bym zobaczyła w tej roli Ellen DeGeneres. A może po prostu miałam zbyt duże oczekiwania związane z 90- leciem Oscarów? Na szczęście moje rozczarowanie zrekompensował sukces Shape Of Water, który od początku był dla mnie obrazem wyjątkowym. Muszę przyznać, że w tym roku w większości kategorii triumfowali moi faworyci, czego nie doświadczyłam od dawna.