RadioNewsLetter - Wydanie 884

Numer wysłany 2021-02-24
Drodzy czytelnicy,

Co za wspaniałe grono szefów muzycznych gościmy ostatnio w RNL. Marcin Bąkiewicz z Antyradia, Bartek Winczewski z Radia Nowy Świat i w tym wydaniu Adam Czerwiński z RMF FM. Każdy z innym stażem, robiący inne formaty, ale o programowaniu muzyki mogą opowiadać 24 godziny na dobę. A ja uwielbiam słuchać...

W tym tygodniu zapomnieliśmy o Wizytówce. Zdarza się. Za tydzień będzie na pewno.

Co tydzień pisze motywujące maile do Agnieszki, Kingi, Marudy, Niedźwiedzia, Wojtka i Szymona. Rozsyłam zaproszenia do stacji wymuszając przesłanie nowości włączonych na antenę, a w zbiorowym liście zapraszam promotorów radiowych, aby słali propozycje do rubryki ‘single polecane do grania’.

Przeglądam propozycje muzyczne, żeby kogoś zaprosić do napisania tekstu o piosence lub płycie, czytam stare ‘wizytówki’ i zaglądam do kilku zagranicznych portali radiowych, żeby się pocieszyć, że tam też, tak jak w RNL, czytelnicy nie komentują tekstów :)

A zatem... zapraszam do nr 884!

W tym roku RNL skończy w kwietniu 21 lat. Czy to jest powód do mruczenia? Myślę, że tak i że to będzie dobra okazja, żeby wznieść toast 'winem musującym owianym słońcem'!

Serdecznie pozdrawiam

Alina

Ludzie środka

Moi znajomi bombardują mnie głębokimi myślami filozoficznymi. A ja mam taki problem. Mój kot nazywa się Lexy, a mam też w domu Alexę, wirtualną asystentkę, która spełnia każde moje życzenia w odróżnieniu od gnuśnego kocura.  Kiedy go wołam, odzywa się Alexa i zaczyna grać Stinga, bo tak jest zaprogramowana. Kiedy mówię “Alexa”, pojawia się kot i zaczyna miauczeć, bo jest głodny. I co mam z tym fantem zrobić?